Leírás és Paraméterek
A FABER Inca Lux 3.0 EV8 BK A70 egy prémium kategóriás, teljesen beépíthető páraelszívó, amely elegáns és diszkrét megjelenést biztosít a modern konyhákban. A 70 cm széles, letisztult fekete kivitelű készülék a felsőszekrénybe építve tökéletesen belesimul a bútorzatba. A nagyteljesítményű EV8 (Evo) motornak, a perimetrikus elszívásnak és az intenzív fokozatnak köszönhetően rendkívül hatékonyan és csendesen távolítja el a konyhai gőzöket. Az elektronikus vezérlés és az energiatakarékos LED világítás garantálja a maximális kényelmet sütés-főzés közben.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 70 cm |
| Termék szélessége | 700 mm |
| Végső feldolgozás | fekete |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 + intenzív |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | igen |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás |
| Szűrő riasztás | igen |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | igen (távirányító külön megvásárolható) |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás maximális fokozaton | 560 m³/h |
| Légáramlás intenzív fokozaton | 710 m³/h |
| Nyomás | 410–530 Pa |
| Motorteljesítmény | 145–250 W |
| Zajszint | 54–70 dB(A) |
