Leírás és Paraméterek
Flat álló mosdó/konyhai csaptelep, lefolyó nélkül. Króm kivitelben.
Egységes megoldás és a fürdőszoba design összhangja érdekében javasoljuk a Flat csaptelepekkel való kombinálást. A külső tisztításhoz javasoljuk a RAVAK Cleaner Chrome tisztítószert.
Egységes megoldás és a fürdőszoba design összhangja érdekében javasoljuk a Flat csaptelepekkel való kombinálást. A külső tisztításhoz javasoljuk a RAVAK Cleaner Chrome tisztítószert.
| Telepítés | Mosdóra vagy pultra |
| Csaptelep magasság | 261 mm |
| Kartus (átmérő | anyag):25 mm, kerámia |
| Színkivitel | CR - fényes króm |
| Csatlakozó tömlők | rugalmas 400 mm, átmérő G3/8 |
| Lefolyó | nincs |
| Kivitel | 360° - korlátlan forgatás |
| Alkalmas | minden RAVAK mosdóhoz |
| Szín | Fényes króm |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
