Leírás és Paraméterek
A VRT fali páraelszívó modern, döntött kialakításával és elegáns fekete-üveg megjelenésével stílusos választás a modern konyhákba. Letisztult formavilága nemcsak látványos, hanem praktikus is, mivel kényelmes hozzáférést biztosít a főzőfelülethez. A hatékony elszívási teljesítmény gyorsan eltávolítja a főzés során keletkező párát és szagokat, míg a LED világítás optimális megvilágítást biztosít a főzőzóna felett. Érintővezérlésének köszönhetően használata egyszerű és kényelmes.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 90 cm |
| Termék szélessége | 900 mm |
| Végső feldolgozás | fekete-üveg |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás 1. fokozaton | 420 m³/h |
| Légáramlás 2. fokozaton | 500 m³/h |
| Légáramlás 3. fokozaton | 580 m³/h |
| Nyomás | 420–450 Pa |
| Motorteljesítmény | 160–200 W |
| Zajszint | 61–67 dB(A) |
| Energiaosztály | A |
| Éves energiafogyasztás | 43,6 kWh/év |
| Nettó tömeg | 14,1 kg |
| Szállítási súly | 17,8 kg |
