Leírás és Paraméterek
A Verty fali páraelszívó modern, döntött kialakításával és elegáns fekete-üveg megjelenésével tökéletes választás kisebb és közepes méretű konyhákba. Kompakt kialakítása mellett hatékonyan távolítja el a főzés során keletkező párát és szagokat, míg a LED világítás optimális fényt biztosít a főzőfelület felett. Letisztult formavilágának és egyszerű kezelhetőségének köszönhetően praktikus és stílusos eleme lehet minden modern konyhának.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 60 cm |
| Termék szélessége | 600 mm |
| Végső feldolgozás | fekete-üveg |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Világítás típusa | LED |
| Világítótestek száma | 2 |
| Világítás színhőmérséklete | 3000 K |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | fém kazettás szűrő |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás 1. fokozaton | 220 m³/h |
| Légáramlás 2. fokozaton | 290 m³/h |
| Légáramlás 3. fokozaton | 360 m³/h |
| Maximális nyomás | 240 Pa |
| Zajszint | 54–64 dB(A) |
| Energiaosztály | A |
| Éves energiafogyasztás | 66 kWh/év |
| Nettó tömeg | 7,75 kg |
