Leírás és Paraméterek
A FABER Value PB X A90 egy fali páraelszívó, amely a letisztult eleganciát és a kimagasló funkcionalitást ötvözi. A modern, 90 cm széles, rozsdamentes acél (inox) kivitelű készülék hatékonyan semlegesíti a konyhai gőzöket, füstöt és a kellemetlen szagokat, így biztosítva a friss levegőt sütés-főzés közben. A praktikus nyomógombos vezérlés, a 3 sebességfokozat és a beépített energiatakarékos LED világítás garantálja a kényelmes, mindennapi használatot és a főzőfelület tökéletes megvilágítását. Ideális választás azok számára, akik a megbízható olasz minőséget és a kiváló ár-érték arányt keresik.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 90 cm |
| Termék szélessége | 900 mm |
| Végső feldolgozás | inox |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás maximális fokozaton | 430 m³/h |
| Nyomás | 300 Pa |
| Motorteljesítmény | 145 W |
| Zajszint | 56–64 dB(A) |
