Leírás és Paraméterek
A Value PB fali páraelszívó klasszikus kialakításával és elegáns fekete megjelenésével praktikus választás a mindennapi használathoz. Hatékonyan segít eltávolítani a főzés során keletkező párát és szagokat, miközben kompakt kialakítása könnyedén illeszkedik különböző konyhai enteriőrökbe. A LED világítás megfelelő fényt biztosít a főzőfelület felett, az egyszerű mechanikus vezérlés pedig kényelmes használatot tesz lehetővé.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 60 cm |
| Termék szélessége | 600 mm |
| Végső feldolgozás | fekete |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás 1. fokozaton | 200 m³/h |
| Légáramlás 2. fokozaton | 270 m³/h |
| Légáramlás 3. fokozaton | 380 m³/h |
| Nyomás | 220–360 Pa |
| Motorteljesítmény | 85–115 W |
| Zajszint | 52–64 dB(A) |
| Energiaosztály | C |
| Éves energiafogyasztás | 56,4 kWh/év |
