Leírás és Paraméterek
A Tweet EV8 LED fali páraelszívó modern, döntött kialakításával és elegáns fehér-üveg megjelenésével tökéletes választás a modern konyhákba. Erőteljes motorja hatékonyan távolítja el a főzés során keletkező párát és szagokat, míg az intenzív fokozat extra teljesítményt biztosít nagyobb főzés esetén. A LED világítás optimális fényt nyújt a főzőfelület felett, az érintővezérlés pedig kényelmes és egyszerű használatot biztosít a mindennapokban.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 80 cm |
| Termék szélessége | 800 mm |
| Végső feldolgozás | fehér-üveg |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 + intenzív fokozat |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás fém szűrő |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás 1. fokozaton | 300 m³/h |
| Légáramlás 2. fokozaton | 470 m³/h |
| Légáramlás 3. fokozaton | 620 m³/h |
| Maximális légáramlás | 700 m³/h |
| Boost funkció | igen |
| Nyomás | 340–500 Pa |
| Motorteljesítmény | 145–250 W |
| Zajszint | 53–71 dB(A) |
| Energiaosztály | B |
| Éves energiafogyasztás | 95 kWh/év |
