Leírás és Paraméterek
A Tweet EV8 LED fali páraelszívó modern, döntött kialakításával és elegáns fekete megjelenésével ideális választás a modern konyhákba. Hatékony elszívási teljesítménye gyorsan eltávolítja a főzés során keletkező párát és szagokat, míg az intenzív fokozat extra teljesítményt biztosít nagyobb igénybevétel esetén. A LED világítás optimális fényt nyújt a főzőfelület felett, az érintővezérlés pedig kényelmes használatot biztosít a mindennapok során.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 55 cm |
| Termék szélessége | 550 mm |
| Végső feldolgozás | fekete |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150/120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 + intenzív fokozat |
| Világítás típusa | LED (S1001 4000K) |
| Világítótestek száma | 2 |
| Vezérlés típusa | érintővezérlés |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | mosható fém kazettás szűrő |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás 1. fokozaton | 300 m³/h |
| Légáramlás 2. fokozaton | 460 m³/h |
| Légáramlás 3. fokozaton | 610 m³/h |
| Maximális légáramlás | 710 m³/h |
| Boost funkció | igen |
| Nyomás | 390–530 Pa |
| Motorteljesítmény | 130–250 W |
| Zajszint | 51–67 dB(A) |
| Energiaosztály | B |
| Éves energiafogyasztás | 95 kWh/év |
