Leírás és Paraméterek
A Steelmax EV8 LED fali páraelszívó modern, döntött kialakításával és elegáns fekete-üveg megjelenésével stílusos választás minden modern konyhába. A nagy teljesítményű motor és az intenzív fokozat hatékonyan távolítja el a főzés során keletkező párát és szagokat, míg a LED világítás kiváló megvilágítást biztosít a főzőfelület felett. Letisztult formavilágának köszönhetően praktikus és látványos eleme lehet a konyhának.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 80 cm |
| Termék szélessége | 800 mm |
| Végső feldolgozás | fekete-üveg |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 + intenzív fokozat |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás 1. fokozaton | 320 m³/h |
| Légáramlás 2. fokozaton | 490 m³/h |
| Légáramlás 3. fokozaton | 640 m³/h |
| Maximális légáramlás | 750 m³/h |
| Boost funkció | igen |
| Nyomás | 390–540 Pa |
| Motorteljesítmény | 130–250 W |
| Zajszint | 49–67 dB(A) |
| Éves energiafogyasztás | 62,9 kWh/év |
