Leírás és Paraméterek
A FABER Inka Smart HCS X A70 egy teljesen felsőszekrénybe építhető páraelszívó, amely diszkrét, kompakt és gazdaságos megoldást nyújt a konyhai gőzök és szagok eltávolítására. A 70 cm széles, rozsdamentes acél (inox) frontpanelű készülék lapos, helytakarékos kialakításának köszönhetően minimális helyet foglal el a szekrény belsejében, így tökéletesen megőrzi a modern konyhabútor letisztult vonalait. A megbízható és egyszerűen kezelhető elektromechanikus tolókapcsolóval vezérelhető elszívó 3 sebességfokozattal és energiatakarékos LED világítással gondoskodik a főzőfelület megfelelő megvilágításáról és a friss konyhai levegőről.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 70 cm |
| Termék szélessége | 700 mm |
| Végső feldolgozás | inox (rozsdamentes acél) |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás (fém, mosható) |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás maximális fokozaton | 390 m³/h |
| Nyomás | 240 Pa |
| Motorteljesítmény | 110 W |
| Zajszint | 54–70 dB(A) |
