Leírás és Paraméterek
A FABER Inka Plus HCS X A52 egy teljesen felsőszekrénybe építhető páraelszívó, amely diszkrét és hatékony megoldást nyújt a konyhai gőzök és szagok eltávolítására. Az 52 cm széles, rozsdamentes acél (inox) kivitelű készülék megőrzi a konyhabútor egységes és letisztult vonalait. A fejlett Sound Pro technológiának köszönhetően a belső légáramlás turbulenciájának csökkentésével a hood nemcsak halkabbá válik, de a hangminősége is sokkal kellemesebb a fülnek. A megbízható mechanikus nyomógombokkal vezérelhető elszívó 3 sebességfokozattal és energiatakarékos LED világítással gondoskodik a főzőfelület tökéletes megvilágításáról és a tiszta konyhai levegőről.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 52 cm |
| Termék szélessége | 520 mm |
| Végső feldolgozás | inox (rozsdamentes acél) |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Világítás típusa | LED (2 db LED S2000 4000K) |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás (fém, mosható) |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem (opcionális szénszűrő kódja:112.0157.240) |
| Távirányítás | nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás maximális fokozaton | 590 m³/h |
| Nyomás | 260 Pa |
| Zajszint | 47–63 dB(A) |
| Különleges jellemzők | Sound Pro technológia |
