Leírás és Paraméterek
A FABER Inca Lux Smart EV8 X A70 egy teljesen beépíthető páraelszívó, amely észrevétlenül, mégis rendkívül hatékonyan gondoskodik a konyha friss levegőjéről. A korszerű EV8 (Evo) motorral felszerelt, 70 cm széles, rozsdamentes acél (inox) kivitelű készülék tökéletesen integrálható a felsőszekrénybe, így megőrzi a konyhabútor egységes megjelenését. A praktikus elektronikus vezérlés, a 3 sebességfokozat és a hatékony LED világítás garantálja a kényelmes használatot és a főzőfelület tökéletes láthatóságát. Ideális választás a helytakarékos, mégis nagyteljesítményű megoldások kedvelőinek.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 70 cm |
| Termék szélessége | 700 mm |
| Végső feldolgozás | inox |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője | 150 / 120 mm |
| Sebességfokozatok száma | 3 |
| Világítás típusa | LED |
| Világítás fényerőszabályzása | nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Kikapcsolási késleltetés | nem |
| Indukciós főzőlaphoz csatlakoztatható | nem |
| Zsírszűrő | kazettás |
| Szűrő riasztás | nem |
| Szénszűrő a készletben | nem |
| Távirányítás | nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | elszívás / szűrés |
| Légáramlás maximális fokozaton | 400 m³/h |
| Nyomás | 260 Pa |
| Motorteljesítmény | 125 W |
| Zajszint | 54–70 dB(A) |
