Leírás és Paraméterek
A Daisy Plus fali páraelszívó modern megjelenésével és praktikus kialakításával ideális választás a korszerű konyhákba. A fekete kivitel elegáns megjelenést biztosít, míg a hatékony elszívási teljesítmény hozzájárul a főzés közben keletkező pára és szagok gyors eltávolításához. A letisztult forma és a megbízható működés tökéletes kombinációt nyújt a mindennapi használathoz.
| Led világítás | igen |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 80 cm |
| Termék szélessége (mm) | 800 |
| Szín | Fekete/üveg |
| Motorok száma | 1 |
| Lefolyó átmérője (mm) | 150 |
| A sebességfokozatok száma | 3+i |
| A világítás típusa | LED |
| A világítás fényereje szabályozható | Nem |
| Világítótestek száma | 2 |
| Utószellőztetés funkció | Nem |
| Zsírszűrő | Kazetta |
| Szűrő riasztás | Nem |
| Szénszűrő a készletben | Nem |
| Távirányítás | Nem |
| Világítás energiahatékonysági osztálya | A |
| A készülék működési módja | Extraciós/szűrés |
| Levegőáramlás az elszívott levegőnél, 1. szint (m3/h) | 300 |
| Légáramlás légelszívással, 2. szint (m3/h) | 430 |
| Légáramlás légelszívással, 3. szint (m3/h) | 620 |
| Maximális légáramlás légelvezetéssel (m3/h) | 770 |
| Boost funkció | Igen |
| Nyomás (Pa) | 460-600 |
| Motorteljesítmény (W) | 150-250 |
| Zajszint (dB(A)) | 48-68 |
| Éves energiafogyasztás (kWh/a) | 043.5 |
| Nettó tömeg | 14 kg |
| Szállítási súly | 19 kg |
| Szállítási méretek | 890 × 500 × 580 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
