Leírás és Paraméterek
Concept Nordic 12K Wi-Fi A+++ inverteres split klíma, R32, 3.5 kW
A Concept Nordic klímák gyári Wi-Fi vezérléssel rendelkező korszerű berendezések, amelyek tökéletesen megfelelnek a kor elvárásainak. A készülék kültéri egysége fűtésre optimalizált, ami azt jelenti, hogy a kültéri egység dupla soros hőcserélővel (elpárologtatóval) és elektronikus expanziós szeleppel van felszerelve. Természetesen a téli működés érdekében csepptálca és karterfűtéssel van ellátva.
Tiszta levegő
A levegő tisztaságát biztosítják a különféle szűrőberendezések, úgymint a nagy sűrűségű- és a Cold Catalyst szűrő, továbbá a Golden fin szűrő megakadályozza a különböző baktériumok és gombák megtelepedését klíma hőcserélő felületén.
Követő funkció
A Follow Me funkció segítségével a klíma beltéri egysége adatokat kap a helyiség hőmérsékletéről a távirányítóba épített hőmérséket-érzékelőtől. Ezáltal képes a klíma a pontosabb szabályozásra, így a távolabb eső pontokon is könnyen elérhető a megfelelő komfort.
A Concept Nordic 12K klíma további előnyei:
• Turbó mód
• 12 fokozatú beltéri ventilátor
• Alacsony hűtőközeg érzékelés
• Öntisztítás
• ECO mód
• Vészhelyzeti üzemmód
• 24 órás időzítő
• 8 °C temperálás
• Kétoldali cseppvízelvezetés
• Breeze away - egy gomb megnyomásával beállítható, hogy a levegő ne közvetlenül a felhasználót fújja
• Gear shift - állítható a légkondicionáló áramfogyasztása
• Kültéri önportalanító funkció
• Ionizátor
• Automatikus újraindítás
• Lamella memória funkció
• Alvás automata üzemmód
• Szűrt levegő befúvás
• Rozsdaálló kültéri burkolat
• Magas 4,6 SCOP értékkel működik
• A hideg, téli időben stabilan tartja a fűtőteljesítményt
Szükséged van beszerelésre is? Megbízható klímaszerelőt ajánlunk Budapest és Pest megye területén – keress minket bizalommal!
| Nettó tömeg | 38.3 kg |
| Típus | Concept Nordic 12K Wi-Fi |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Hűtés:3,5 kW Fűtés:2,6 kW |
| Energiaosztály | Hűtés:A+++ Fűtés:A++ |
| Jótállás | 3 év, +2 év időszakos karbantartás elvégzése esetén |
| Magasság | 850 mm |
| Szélesség | 835 mm |
| Mélység | 303 mm |
| Áramfelvétel | 10 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Légszállítás | 520 / 370 / 310 |
| EER érték | 4 |
| SEER érték | 8,5 |
| SCOP érték | 4,6 |
| Ajánlott helyiség méret | 16-23 m2 |
| Hangteljesítményszint beltéri (dB(A)) | 54 |
| Hangteljesítményszint kültéri (dB(A)) | 58 |
| Lábtávolság | 450 mm |
| Maximális szintkülönbség | 10 m |
| Nettó tömeg Beltéri / Kültéri | 11,5 / 32,0 kg |
